NanoCell телевізорДисплей: 43";3840x2160;60 ГцSmart TV: LG Smart TVWi-Fi: + (802.11ас)HDR: +
Характеристики телевізора LG 49NANO867NA
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 49 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Edge LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Зображення | |
| Тип матриці | Nano IPS |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Функції | |
| Мова меню | Російська, Англійська, Німецький, Іспанська, Український, Французька |
| Розміри | |
| Ширина | 1096 мм |
| Висота | 640 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Вага | 15.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB, LAN (Ethernet) |