Телевізор Hisense 40E41KT
LCD телевізор (LED)Дисплей: 40";1920x1080;60 ГцSmart TV: Hisense Smart TV
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Діагональ екрану | 40 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 14 Вт |
| Розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 515 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet) |